Drzwi Linéarité Premium

Ościeżnica aluminiowa – profil o 5-komorowej konstrukcji, o głębokości konstrukcji 57 mm, z przekładką termiczną, która gwarantuje uzyskanie wysokich parametrów termicznych. Czterokomorowa konstrukcja profila zapewnia dużą sztywność kształtowników i umożliwia wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach.

Uszczelki – uszczelnienie w przekroju złożenia to gwarancja wysokich parametrów izolacyjnych.

Niski próg – jego konstrukcja zapewnia funkcjonalność oraz trwałość.

Okapnik – z wysokiej jakości aluminium skutecznie chroni przed zacinającym deszczem. Wkręt montażowy wykonany z materiału odpornego na czynniki atmosferyczne można swobodnie mocować pod profilem. Uszczelki szczotkowe można w łatwy sposób wymieniać i zakładać w pięciu różnych pozycjach. 

Płaszcz lakierowany – metaliczna powłoka, dzięki swym wyjątkowym właściwościom, zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni. Skład chemiczny został tak zoptymalizowany, aby uzyskać najlepsze właściwości antykorozyjne, korzystniejsze niż w przypadku stali ocynkowanej.

Płaszcz okleinowany – specjalistyczna powłoka płaszcza jest idealna do okleinowania folią techniczną.

Okucie –  od niezawodnych zamków pojedynczych, przez zasuwnice wielopunktowe, aż po różnorodne produkty do drzwi ewakuacyjnych, w których połączono najwyższą jakość produktów z wysoką efektywnością.