Okno V76

V76 to nowatorskie rozwiązanie, które powstało w odpowiedzi na potrzeby Klientów, ceniących możliwość indywidulanego podejmowania decyzji w zakresie finalnego charakteru produktów wykorzystywanych w ich nowych domach.

Wersję bazową, skonstruowaną z komponentów najwyższej jakości, takich jak: profile okienne Veka, nowoczesne pakiety szybowe, funkcjonalne okucia Roto, można, w zależności od potrzeb, doposażyć w elementy dodatkowo poprawiające właściwości użytkowe stolarki. Każdy z inwestorów samodzielnie decyduje o tym, czy jego okno ma być energooszczędne, bezpieczne, funkcjonalne, estetyczne, czy zapewniać wszystkie z wymienionych wyżej właściwości. Wybierając okna Vetrex V76, otrzymasz produkt zindywidualizowany – dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Chcesz, by Twoje okno było ENERGOOSZCZĘDNE, a więc zatrzymujące ciepło w pomieszczeniu?

Zapytaj o pakiet szybowy o niskim współczynniku przenikania ciepła, ramkę międzyszybową, dodatkowe uszczelki, czy montaż warstwowy z użyciem podkładów podparapetowych.

Energooszczędność to jedna z podstawowych cech nowoczesnej stolarki. Żeby jednak móc cieszyć się nią w codziennym życiu, na początku należy zainwestować. Nawet najlepsze materiały izolacyjne na nic się nie zdadzą w chwili, gdy będziemy chcieli zaoszczędzić na stolarce okiennej i jej profesjonalnym montażu.

Chcesz, by Twoje okno było BEZPIECZNE, a więc odpowiednio chroniące Ciebie i Twoich bliskich?

Zapytaj o liczbę zaczepów antywyważeniowych, okucia Protect i Protect +, pakiet szybowy P4, specjalną klamkę z kluczykiem, czy wklejaną szybę.

Pozbawione zabezpieczeń domy stanowią łatwy kąsek dla każdego włamywacza. Skutecznym przeciwdziałaniem może być zastosowanie okien wyposażonych w dodatkowe zabezpieczenia. Dzięki nim, złodziej będzie miał spore trudności z wejściem do pomieszczenia, nawet przy użyciu siły lub odpowiednich narzędzi.

Chcesz, by Twoje okno było FUNKCJONALNE, a więc wygodne w codziennym użytkowaniu?

Zapytaj o okucia przesuwne, zatrzask balkonowy, ergonomiczną klamkę, niski próg w oknach balkonowych, uszczelkę wypełniającą, czy rozwiązania inteligentne.

Ważną cechą naszych produktów jest ich funkcjonalność i ergonomia. Niezawodny system okuć zapewnia bezawaryjną i komfortową obsługę. Modele okuć przesuwnych pozwalają na realizację przestrzennych drzwi tarasowych, których skrzydła przesuwają się lekko i płynnie, magnetyczny zatrzask i specjalny hamulec chronią przed zatrzaskiwaniem skrzydeł podczas przeciągów, a niski próg minimalizuje ryzyko potknięcia.

Chcesz, by Twoje okno było ESTETYCZNE, a więc wizualnie odpowiadające Twoim gustom?

Zapytaj o kolorystykę profili, odcienie ramek międzyszybowych i okuć, modele klamek i kryte zawiasy.

Design okien i drzwi we wnętrzach staje się równie ważny, co wzornictwo mebli, oświetlenie czy dekoracje. Stolarka jest elementem, który ma ogromne znaczenie dla ładu przestrzennego wnętrza i jego atrakcyjności. Okna uszyte na miarę danego projektu są wypadkową wielu czynników, które decydują o ostatecznym wyglądzie całego budynku.